Кафедра теорії та методики фізичного виховання і спорту

Підготовку студентів за спеціальністю «Фізичне виховання» здійснювала кафедра фізичного виховання, яка була створена 16.12.1987 р. (наказ № 95-к). Очолив кафедру кандидат педагогічних наук, доцент Пангелов Б.П. Кафедра теорії й методики фізичного виховання була створена у 1989 р. (наказ № 54-к від 31.08.89 р.). Її завідувачем був призначений кандидат біологічних наук, доцент Волков Л.В. У період з 2000 до 2004 рр. кафедру очолила кандидат педагогічних наук, доцент Пангелова Н.Є. За цей період кафедра пройшла акредитацію за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» та ліцензування ОКР «спеціаліст» і «магістр». З 2004 до 2014 рр. посаду завідувача обіймав доктор педагогічних наук, професор Волков Л.В., а з 2014 р. – доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор Пангелова Н.Є.

У 2011 р. її перейменували на кафедру теорії та методики фізичного виховання і спорту. Кафедра забезпечує викладання 31 дисципліни професійної підготовки та організації і проведення 8 видів педагогічних та науково-дослідної практик на факультеті фізичного виховання, природничо-технологічному факультеті і відділенні післядипломної освіти.

Викладачі кафедри здійснюють керівництво аспірантами денної та заочної форми навчання за спеціальністю 13.00.02 – теорія і методика навчання (фізична культура, основи здоров’я). При кафедрі працюють студентські наукові гуртки, результати досліджень яких регулярно висвітлюються в збірнику студентських наукових праць «Актуальні проблеми розвитку спортивних ігор, спортивних дисциплін і туризму у закладах освіти». Наукові пошуки викладачів кафедри інтегруються довкола кафедральних тем «Сучасні технології фізичного виховання і спорту школярів» (науковий керівник Волков Л.В.) і «Теоретично-методичні засади формування гармонійно розвиненої особистості дітей, підлітків і молоді в процесі фізичного виховання (науковий керівник Пангелова Н.Є.) та держбюджетної теми «Організаційно-методичні засади формування спортивного стилю життя дітей, підлітків і молоді України з метою комплексного розвитку особистості» (0113U000368).

КЕРІВНИЦТВО

Пангелова Н.Є.

Пангелова Наталія Євгенівна

доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор

Завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту

ЗАСТУПНИКИ

Троценко Т.Ю.

Троценко Тетяна Юріївна

Заступник завідувача кафедри
з навчально-виховної роботи

Пивовар А.А.

Пивовар Андрій Анатолійович

кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент

Заступник завідувача кафедри

Сб. – Нд. – вихідний

Обідня перерва: 1230–1300

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 08401, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сухомлинського, 30, корпус № 2, поверх № 1, каб. 108.

kafedra.tmfvis@ukr.net