10-12 квітня 2019 року в Національному університеті фізичного виховання і спорту України (Київ) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  014 «Середня освіта» (фізична культура).

У олімпіаді взяли участь 78 представників із 27 закладів вищої освіти України. ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» представляли студенти факультету фізичного виховання: студент IV курсу Роман Рижик, студент IV курсу В’ячеслав Ігнатенко  та студент III курсу Роман Білоусов.

Вітаємо Романа Рижика та його наукового керівника кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Тетяну Юріївна Троценко за зайняте III місце, а також В’ячеслава Ігнатенко та його наукового керівника кандидата педагогічних наук доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Тетяну Петрівна Кравченко і Романа Білоусова та його наукового керівника кандидата педагогічних наук доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Наталію БазилевичБажаємо подальших успіхів!

Прес-служба факультету фізичного виховання