4 квітня 2019 року викладачі кафедри медико-біологічних дисциплін і валеології ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», а саме старший викладач Тетяна Єрічева, кандидат історичних наук, доцент кафедри медико-біологічних дисциплін і валеології Світлана Горденко та кандидат історичних наук, старший викладач Юрій Козубенко, відвідали Національний університет державної фіскальної служби України в місті Ірпінь, де прийняли участь в засіданні Науково-методичної ради Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області.

У ході засідання було ухвалено рішення про те, що Національний університет державної фіскальної служби України  (НУДФСУ) визнано базовим навчальним закладом із техногенно-екологічної безпеки у Київській області.

Також в цей день кафедра товарознавства та техногенно-екологічної безпеки Навчально-наукового інституту інформаційних технологій провела ІІІ обласну олімпіаду з безпеки життєдіяльності серед закладів вищої освіти І-IV рівнів акредитації Київської області. Захід відбувся у рамках Дня ННІ інформаційних технологій та об’єднав 40 студентів-учасників.

Крім участі в олімпіаді та засіданні Науково-методичної ради,  гості змогли познайомитися із життєдіяльністю університету, побачити нові сучасні аудиторії, прогулятися територією навчального закладу, поспілкуватися із студентами, а також сфотографуватися у фотозонах, що облаштовані у різних куточках НУДФСУ.

Прес-служба кафедри медико-біологічних дисциплін і валеології