Протягом 2-4 квітня 2019 року у спортивному залі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» проходив чемпіонат університету з футзалу серед дівчат. У змаганнях приймали участь п’ять факультетських команд: педагогічний, філологічний, соціоісторичний, факультет фізичного виховання та команда «Біологів».

У ході неймовірно цікавих матчів, що вирізнялися великою кількістю цікавих ігрових моментів та високим градусом запеклої боротьби було визначено команди переможниці: І місцекоманда педагогічного факультету, ІІ місцекоманда факультету фізичного виховання, ІІІ місце«Біологи». Головним суддею змагань був старший викладач кафедри спортивних дисциплін, ігор та туризму факультету фізичного виховання університету Микола Волківський.

За підсумками чемпіонату було обрано і кращих гравців: кращого гравця – Інну Коренівську (ПФ), кращого захисника – Ангеліну Мельник (ПФ), кращого воротаря – Вікторію Ковальчук (СІФ).

Кращим гравцям змагань було вручено цінні подарунки, надані кафедрою мистецьких дисциплін та методик викладання педагогічного факультету в особі кандидата педагогічних наук, доцента, заступника завідувача кафедри Тетяни Носаченко. Команди-призери було нагороджено грамотами та медалями.

Інформацію надав головний суддя змагань Микола Волківський